FURNITURE / Tables / Soffbord / matbord 13746111

nr 1374 6111

Soffbord / matbord

mahogany. Höj / sänkbart, Width: 115 cm. Width: 47 cm. Height: 47 cm, med iläggsskiva, wear, wear, damages.

mahogny. Höj / sänkbart, Bredd: 115 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 47 cm, med iläggsskiva

Condition: slitage, slitage, skador

600

SEK 800

Monday January 25 2021
at 18:47:25